Ücretsiz Online Çeviri

Eğer aradığınız çeviri akademik, tıbbi, teknik çeviri gibi ciddi tercümeler değilse Internet üzerinden ücretsiz çeviri imkanı sunan bazı sitelerin basit tercüme hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu siteler aracılığıyla basit metinleri çevirtebilir ya da bire bir sözcük anlamlarını öğrenebilirsiniz.

1) Google Çevirmen: Google'un metin ve sözcük çeviren arayüzü basit çeviri ihtiyaçlarınız konusunda oldukça yardımcı olabilir. Ancak, kompleks cümleler ya da uzun metin çevirileri konusunda yetersizdir.

2) Yahoo Babel Fish: Tıpkı Google Çevirmen gibi Yahoo'nun da çeviri hizmeti de sadece basit tercümeler konusunda yardımcı olabilir.

3) Babylon: Babylon'un çeviri modülünü hem Internet üzerinden hem de bilgisayarınıza kurarak çevrimdışı (offline) olarak da kullanabilirsiniz.

Ancak eğer ciddi ve profesyonel anlamda bir çeviri hizmetini uygun fiyatla arıyorsanız Çeviri Pazarı tam da aradığınız site!

Yapmanız gereken tek şey Çevirmen Arıyorum kayıt formunu doldurmak. Editörlerimiz talebinizi hemen inceleyip isteklerinize en uygun ve hesaplı çevirmeni bulacaklardır. Üstelik Çeviri Pazarı bu aracılık hizmeti için sizden hiçbir ücret talep etmemekte!

Çeviri Pazarı aracılığıyla ulaşabileceğiniz çeviri hizmetlerinin bir kısmı şunlar:

- Akademik çeviri (makale, tez, proje, ödev vb.)
- Edebi çeviri (ve diğer tüm sanatsal çeviriler)
- Eczacılık çevirisi (farmakaoloji ile ilgili her tür çeviri)
- Hukuki çeviri (anlaşma, kanun, yönetmelik, sözleşme vb.)
- Medikal çeviri (medikal cihazlara ilişkin her türlü çeviri)
- Teknik çeviri (her türlü teknik ve mühendislik dokümanı)
- Tıbbi çeviri (tıp alanındaki tüm çeviri işleri)
- Ticari çeviri (ticari yazışmalar, sözleşmeler, tanıtım metinleri vb.)
- Web sitesi çevirisi (her türlü internet sitesi, sayfası)
- Öğrenci metinleri çevirisi (ödevler, araştırmalar vb.)